دستگاه کنترل دسترسی آسانسور

دستگاه کنترل دسترسی

 

دستگاه های کنترل دسترسی شستی آسانسور مدیا در دو حالت تک خروجی و چند خروجی وجود دارند.

دستگاه کنترل دسترسی تک خروجی:

فعالیت این مدل از دستگاه ها به این شکل می باشند که یا یک طبقه را کد می کنند و یا کد مشترک به تمام طبقات می دهند. انواع روکار و توکار را شامل می شوند؛

دستگاه کنترل دسترسی توکار برای پنل های کابینی قابل استفاده هستند که هنوز ساخته نشده اند و در هنگام سفارش پنل کابین، محل قرارگیری این دستگاه در پشت پنل تعبیه می شود.

دستگاه کنترل دسترسی روکار برای تمامی پنل های نصب شده قابل اجرا هستند.  به عنوان مثال در ساختمانی شستی آسانسور بدون دستگاه کنترل دسترسی می باشد و ساکنین تصمیم می گیرند که یک مدل از دستگاه ها را استفاده کنند، بنابراین چون از قبل محل قرار گیری بر روی شستی آسانسور در نظر گرفته نشده باید از دستگاه های کنترل دسترسی روکار استفاده نمایند.

 

دستگاه VAX201: تک خروجی، فعال با تگ و یا کارت کنترل دسترسی، نصب به صورت توکار ، قابل نصب در پنل کابین و شستی طبقه

 

 

دستگاه Vax202: تک خروجی، فعال با تگ و یا کارت کنترل دسترسی،نصب به صورت روکار، قابل استفاده بر روی کابین و یا شستی طبقه

دستگاه VAX203: تک خروجی، فعال با کارت و یا تگ کنترل دسترسی و تعریف کد به صورت تاچ،   نصب به صورت روکار(قابل نصب برروی پنل کابین و شستی طبقه) و یا   توکار (قابل نصب برروی شستی کابین و شستی طبقه)

دستگاه VAX206: تک خروجی، فعال با اثر انگشت و قابلیت تعریف کد، نصب به صورت توکار، قابل نصب در پنل کابین

دستگاه Vax207: تک خروجی، فعال با تگ یا کارت کنترل دسترسی و تعریف کد به صورت تاچ، نصب به صورت توکار  (قابل نصب در پنل کابین) و یا روکار (قابل نصب برروی پنل کابین و شستی طبقه)

دستگاه کنترل دسترسی چند خروجی: فعالیت این مدل از دستگاه ها به این شکل می باشند که هر طبقه قابلیت کد دهی جداگانه دارند، یعنی هر طبقه کد و یا کارت مخصوص به خود را دارد. و هر کس با کد و یا کارت مخصوص به طبقه خود فقط در همان طبقه می تواند تردد داشته باشد و نمی تواند به طبقات دیگر وارد شود و همچنین بالعکس.

دستگاه VAX204 :  هشت خروجی، فعال با تگ و یا کارت کنترل دسترسی، نصب به  صورت توکار،     قابل نصب در پنل کابین

دستگاه VAX205 : هشت خروجی، فعال با کد، نصب به صورت  توکار، قابل نصب بر روی پنل کابین

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

*

code

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها