بدنه: بدنه آلومینیوم آنادایز شده سیلور یا مشکی و استیل نگیر ۳۰۴

ضخامت ۱.۵ میلیمتر با پلکسی گلس مشکی یا سفید ، قابل اجرا از عرض ۲۵ میلیمتر به بالا

پلتفرم اصلی تولید : اجرا به صورت روکار به ضخامت خم ۲۵ میلیمتر و نصب با دوپیچ مخفی قابل اجرا از عرض۲۵۰ میلیمتر و بالاتر، ارتفاع ۲ الی ۳ متر

استیل های قابل سفارش: استیل میرور و خش دار نقره ای – طلایی – برنز – شامپاینی – دودی، استیل گندمی و سفارشی

کلید های قابل سفارش: نسل جدید کلیدهای تاچ که با طراحی و نوآوری های به کاربرده شده موجب سهولت در استفاده از سیستم تاچ گردیده است؛ همچنین این کلید با داشتن صفحه بک لایت با ابعاد ۴۵×۴۵ و ۱۱۵×۴۰این امکان را به وجود می آورد که فونت اعداد و طبقات مطابق سلیقه انتخاب شود.

نمایشگرهای قابل سفارش: متناسب با عرض پنل با همه نمایشگرها قابل سفارش است.

تجهیرات جانبی : Vax201-202-203-204-205-206-207 – سوئیچ Run-Stop، فون اسپیکر، فون باکس فون تاچ، پلاک راهنمای طبقات , اینترکام

ضمانت: کلیه کلیدها بصورت نا محدود زمانی (لایف تایم ) و نمایشگر ها به مدت ۳ سال از تاریخ تولید در این مدل توسط شرکت مدیا دارای گارانتی می باشد.

سایر توضیحات: ایده تولید پنل پایا ایجاد یک پنل با ترکیب استیل و شیشه به صورت همسطح در یک بدنه یکپارچه بوده است که در مدل تولید شده آن این هدف کاملا محقق گردیده است. مبنای طراحی این پنل بر اساس مونتاژ قطعات بر روی یک فریم مقاوم آلومنیومی به ضخامت ۲۵ میلیمتر است که این موضوع امکان تولید این پنل را تا ارتفاع ۳ متر با ترکیب شیشه و استیل به سلیقه مشتری را ایجاد می کند. با توجه به دارا بودن این فریم مقاوم و عدم امکان تابیدگی در قسمت میانی پنل، دو پیچ مخفی برای نصب آن کافی می باشد.

پنل آسانسور، کلید آسانسور، دکوراسیون آسانسور، دکوراسیون داخلی، معماری لابی آسانسور، ایده طراحی آسانسور