BXG LOP & S04 Lintel

آسانسور پانورامیک

آسانسور پانورامیک

یکی از انواع مدل های مشهور محصولات آسانسور ، آسانسورهای پانارومیک هستند. این مدل آسانسورها در مراکز خرید و تجاری، هتل ها، بیمارستان ها و مسکونی قرار می گیرند.

آسانسورهای پانارومیک (پاناروما) به وسیله شیشه احاطه شده اند و یک دید لذت بخش برای مسافران ایجاد می نماید، به همین خاطر این نوع از بالابرها دارای ظاهری شیک و زیبا هستند. شیشه های آسانسور پاناروما نباید شکسته و خرد شوند زیرا باید ایمنی مسافران حفظ گردد.

آسانسورهای پانارومیک یکی از ابزارهای مهم در طراحی معاری به شمار می آیند. این نوع از آسانسورها برای احیای طراحی معماری و جذابیت و زیبایی بصری بیشتر نصب می شوند.

جذابیت ظاهری بصری آسانسورهای پانارومیک نه تنها به مسافران کمک می کند که بین طبقات جا به جا شوند، بلکه همچنین باعث می شود که از دیدن فضای بیرون هم لذت ببرند. بنابراین منجر به افزایش تعداد مسافران و تشویق به خرید می شود که این نکته در مراکز خرید حائز اهمیت است. و همچنین آسانسور پانارومیک برای افرادیکه ترس از فضای بسته دارند مناسب است.

بنابراین ، استفاده از چنین بالابرهایی از دیدگاه تجاری یک راه حل بسیار مقرون به صرفه است که به شما این امکان را می دهد با افزایش سطح فروش ، سود شرکت را افزایش دهید و همچنین موقعیت را در دید مشتری و بازدید کنندگان بهتر می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *